top of page

ההשפעות של מתח מתמשך על העור ודרכי התמודדות

האם את מרגישה לעתים קרובות שאת מפספסת הזדמנויות חברתיות חשובות בגלל האקנה שלך? נמאס לך להסתתר מאחורי שכבות של איפור? פצעונים על הגב והישבן? אם כן, אז את לא לבד. מיליוני אנשים ברחבי העולם נאבקים באקנה, וזו יכולה להיות בעיה מתסכלת ומביכה להתמודדות. אבל החדשות הטובות הן שיש תקווה. 

comedonal-acne-GettyImages-1413841174-69a982bd252e49c39963f4138c3d2f9c.jpeg
facial-cleanser-dry-skin-600x400.webp
ef52867a-07cf-42ac-88c0-072eca1ba6ad.jpeg
closeup_acne_scaring-851423236.jpeg

חשבי על כל האירועים החברתיים המהנים שדילגת עליהם כי לא הרגשת בטוחה במראה החיצוני שלך. אולי נמנעת מללכת לחוף הים או למסיבת בריכה כי היית נבוכה בגלל פצעונים באזורים שונים? או שאולי נמנעת מלהצטלם כי חששת ממראה העור שלך בתמונות?

נשים הסובלות מאקנה מרגישות לעתים קרובות שהן ניסו הכל כדי להיפטר מהאקנה שלהם, אבל נראה ששום דבר לא עובד. מה שעשוי להוביל לתחושות של חוסר תקווה וייאוש. אבל, המדע והניסיון מוכיחים שדווקא יש דרכים יעילות ומוכחות להתמודדות עם אקנה חיידקי או עור שנוטה לפצעונים.

שמי לילך, נטורופתית, הרבליסטית קלינית וארומתרפיסטית, מובילה בחיוך גדול אלפי נשים למראה עור זוהר ורענן בדרך של קוסמטיקה טבעית אפקטיבית למעלה מ-7 שנים. מוזמנת לקרוא מה יש להן להגיד עליי פה

בהתבסס על טיפול אישי באלפי נשים בשנים האחרונות ומחקרים רבים שסקרו את הנושא, בודדתי 3 גורמים מרכזיים שאחראיים לחוסר הצלחה בטיפול בפצעים ובאקנה:

1. היעדר התאמה אישית

בנות רבות שפונות אליי מספרות לי על נסיונות כושלים שהיו להן עם מוצרי מדף שקנו בסופר-פארם אחרי שקיבלו המלצה מחברים או מכרים. לאקנה ופצעונים יש מספר גורמים אפשריים והטיפול בכל מקרה משתנה וצריך להיות ייחודי. בנוסף, לכל אחת יש סוג עור ומאפיינים שונים המחייבים דיוק של התכשירים לצרכיה המיוחדים. מחקרים בנושא חשיבות שגרת טיפוח מותאמת אישית הולכים ונערמים, הנה אחד לדוגמה.
ההמלצה של לילוש: אל תס
תפקי בהצלחה של חברה כגורם בבחירת התכישירם שלך. אקנה היא תופעה רפואית המחייבת אבחנה פרסונלית.

 

2. דילוג על שגרת טיפוח טיפולית

כמו הרבה מהדברים הטובים בחיים, הישגים מגיעים עם ההתמדה. העדויות המוצלחות ביותר מהקליניקה שלי היו בקרב נשים שלקחו ברצינות ובאחריות את נושא הטיפול באקנה ובפצעונים, הקפידו על המלצות שגרת הטיפוח בקנאות ולבסוף נחלו הצלחות מדהימות. 

מחקר חשוב בנושא חשיבותה של שגרת טיפוח מלאה.
ההמלצה של לילוש: לא לחפש קיצורי דרך. תוצאות הן תוצר של השקעה ומחויבות. 

 
3. אי התאמה תזונתית

גורם מפתח בהתפתחותו של אקנה הוא נושא התזונה. אני יודעת שיותר נוח לתלות תקוות במוצרי טיפוח או בכדורים לבדם, אבל הטיפול באקנה ובפצעונים עובר גם דרך הקיבה. מעבר לקווי המנחה הבסיסיים לתזונה בזמני התפרצות של אקנה, אותם ריכזתי עבורכן כאן, חשוב לבנות תפריט תזונה שמותאם למאפיינים הפיזיולוגיים שלך באופן אישי. 
ההמלצה של לילוש: אל תוותרי על תפריט תזונה מוקפד המותאם לך אישית.

מה אני מציעה לך? שיטה ייחודית ומהפכנית עם אלפי לקוחות מרוצות

01

רוכשים

ערכה לטיפול בפצעונים

ערכת שגרת טיפוח טבעית מלאה לטיפול בעור אקנתי הנוטה לפצעונים

02

מקבלים

שיחת התאמה אישית

מקבלים אבחנה נטורופתית 

מתאימים את הערכה לעורך 

הנחיות תזונה מואמות אישית

03

נהנים מ-

משלוח מהיר עד הבית

לגמרי בחינם

04

100% ביטוח שביעות רצון

אמשיך ללוות אותך ולהתאים את המוצרים לצרכייך ככל שיידרש עד לפתרון הבעיה

השאירי פרטים ונחזור אלייך

תודה, ניצור איתך קשר בקרוב

bottom of page