top of page

טיפול טבעי באקנה ובפצעונים - בשיטה ייחודית וללא רעלים 

אם את מתמודדת עם אקנה שמסרב לעזוב או פצעונים שחוזרים בתקופות של לחץ/וסת, את בטח מכירה את התסכול ו/או הבושה שמתלווים לתופעות הללו. החדשות הטובות הן שבאמצעות 4 שלבים פשוטים ניתן להגיע לתוצאות יוצאות דופן. השלב האחרון עשוי להפתיע אותך :) 
 

comedonal-acne-GettyImages-1413841174-69a982bd252e49c39963f4138c3d2f9c.jpeg
facial-cleanser-dry-skin-600x400.webp
ef52867a-07cf-42ac-88c0-072eca1ba6ad.jpeg
acne_azelaic_review.jpg

נשים הסובלות מאקנה או פצעונים חוזרים, מרגישות לעתים קרובות שהן ניסו הכל כדי להיפטר מהתופעה, אבל נחלו אכזבות רצופות, או הצלחות לזמן מוגבל בלבד, מה שהוביל נשים רבות לתחושות של חוסר תקווה וייאוש. אני שמחה לומר שהמדע והניסיון מוכיחים שישנן דרכים יעילות ומוכחות להתמודדות עם אקנה חיידקי או עור שנוטה לפצעונים. במאמר הקצר שלפניכן אני נוגעת ב-4 שלבים לטיפול אפקטיבי, טבעי וחופשי מחומצות מזיקות.

שמי לילך, נטורופתית, הרבליסטית קלינית וארומתרפיסטית, מובילה בחיוך גדול אלפי נשים למראה עור זוהר ורענן בדרך של קוסמטיקה טבעית אפקטיבית למעלה מ-7 שנים. מוזמנת לקרוא מה יש להן להגיד עליי פה

בהתבסס על טיפול אישי באלפי נשים בשנים האחרונות ומחקרים רבים שסקרו את הנושא, בודדתי 4 גורמים מרכזיים שאחראיים לחוסר הצלחה בטיפול בפצעים ובאקנה:

1. התאמה אישית של מוצרי טיפוח

בנות רבות שפונות אליי מספרות לי על נסיונות כושלים שהיו להן עם מוצרי מדף שקנו בסופר-פארם אחרי שקיבלו המלצה מחברים או מכרים. לאקנה ופצעונים יש מספר גורמים אפשריים והטיפול בכל מקרה משתנה וצריך להיות ייחודי. בנוסף, לכל אחת יש סוג עור ומאפיינים שונים המחייבים דיוק של התכשירים לצרכיה המיוחדים. מחקרים בנושא חשיבות שגרת טיפוח מותאמת אישית הולכים ונערמים, הנה אחד לדוגמה.
ההמלצה של לילוש: אל תס
תפקי בהצלחה של חברה כגורם בבחירת התכשירים שלך. אקנה היא תופעה רפואית המחייבת אבחנה פרסונלית.

 

2. שגרת טיפוח טיפולית פשוטה

כמו הרבה מהדברים הטובים בחיים, הישגים מגיעים עם ההתמדה. העדויות המוצלחות ביותר מהקליניקה שלי היו בקרב נשים שלקחו ברצינות ובאחריות את נושא הטיפול באקנה ובפצעונים, הקפידו על המלצות שגרת הטיפוח בקנאות ולבסוף נחלו הצלחות מדהימות. 

מחקר חשוב בנושא חשיבותה של שגרת טיפוח מלאה.
ההמלצה של לילוש: לא לחפש קיצורי דרך. תוצאות הן תוצר של השקעה ומחויבות. 

 
3. התאמה תזונתית

גורם מפתח בהתפתחותו של אקנה הוא נושא התזונה. אני יודעת שיותר נוח לתלות תקוות במוצרי טיפוח או בכדורים לבדם, אבל הטיפול באקנה ובפצעונים עובר גם דרך הקיבה. מעבר לקווי המנחה הבסיסיים לתזונה בזמני התפרצות של אקנה, אותם ריכזתי עבורכן כאן, חשוב לבנות תפריט תזונה שמותאם למאפיינים הפיזיולוגיים שלך באופן אישי. 
ההמלצה של לילוש: אל תוותרי על תפריט תזונה מוקפד המותאם לך אישית.

4. טיפול בחוסר איזון הורמונלי

אקנה, פצעונים, רוזיציאה ותופעות דומות, ידועות כמושפעות באופן ישיר מהתפרצויות הורמונליות, בין אם הן נובעות ממצב רגשי או במסגרת הוסת החודשית. חוסר איזון הורמונלי היא בעיה נפוצה מאוד, אבל אינה מורכבת לטיפול באופן יחסי. לעולם הרפואה הטבעית יש מגוון של כלים להתמודדות עם חוסר איזון הורמונלי, שמותאמים באופן אישי לסוג הבעיה ולמאפיינים הפרסונליים שלך. 

ההמלצה של לילוש: תהיי קשובה לסימנים שנותן הגוף שלך המעידים על חוסר איזון הורמונלי ופני לקבלת עזרה לטיפול בכך

מה אני מציעה לך? שיטה ייחודית ומהפכנית עם אלפי לקוחות מרוצות

01

רוכשים

ערכה לטיפול בפצעונים

ערכת שגרת טיפוח טבעית מלאה לטיפול בעור אקנתי הנוטה לפצעונים

02

מקבלים

שיחת התאמה אישית

מקבלים אבחנה נטורופתית 

מתאימים את הערכה לעורך 

הנחיות תזונה מואמות אישית

03

נהנים מ-

משלוח מהיר עד הבית

לגמרי בחינם

04

100% ביטוח שביעות רצון

אמשיך ללוות אותך ולהתאים את המוצרים לצרכייך ככל שיידרש עד לפתרון הבעיה

השאירי פרטים ונחזור אלייך

תודה, ניצור איתך קשר בקרוב

bottom of page